Zpět do obchodu

Registrace

Naše vize

RESPEKT

Je to vlastně jednoduché. Naše vize se odvíjejí od slova respekt. Cílem Honey&moon sleeping mats je předávat myšlenku, že každé dítě je vlastně hotová bytost, která má své vlastní potřeby a tužby, které nejsou o nic menší, než ty dospělácké.

Bohužel se zdá, že na to jako rodiče často zapomínáme. Mnohdy ve spěchu ani nepomyslíme na to, jaké to bylo, když jsme sami byli dětmi. V kolotoči denních povinností a mnohdy stresu se pomalu ale jistě vytrácí snaha přiblížit se dětem. Respekt každého jednotlivce nehledě na věk je vždycky dobrá cesta. Pochopitelně existují hranice a my vás nenabádáme, abyste dítěti dovolili vždy to, co chce. Jde nám o naslouchání a přijetí faktu, že dítě není o nic menší (a to nemyslíme zrovna výšku) člověk, než vy sami.

BUDOUCNOST

Být takto blízko dětem dává pocit, že jsme u zdroje všeho. U odpovědi na jakoukoli otázku PROČ?

Je fascinující, že jsme u vývoje lidstva, podporujeme ho, zkoumáme a pomáháme růst. Lidstvo se vyvíje skokově a my chcem být u toho. Jsme fascinováni příběhem člověka a zároveň i postupem technologií. Fandíme kryptoměnám, svobodě bez dohledu, kterou přinášejí. A nejen jim. Jakémukoli pokroku, které přinese nám i našim dětem vědomou volbu pohybu v 21. století.

LÁSKA

Nic víc není.

Zpět do obchodu